Lajme

Bamir Topi jep dorëheqjen nga drejtimi i FRD-së

Bamir Topi jep dorëheqje nga drejtimi i partisë Fryma e Re Demokratike. Dorëheqja e tij mësohet se ka qenë e menjëhershme dhe e parevokueshme. Ky vendim vjen një ditë pasi përfaqësuesi i FRD-së, Sali Shehu firmosi marrëveshjen me kryedemokratin Lulzim Basha për të qenë pjesë e koalicionit opozitar në zgjedhjet e 25 prillit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: