Lajme

Banesa përfshihet nga flakët në Fier, digjen të gjitha orenditë

Një banesë është përfshirë nga zjarri në Cakran të Fierit. Flakët janë pikasur nga fqinjët dhe banorët e lagjes,të cilët kanë njoftuar shërbimin zjarrfikës.

Zjarri ka rënë në dhomën e gatimit, e për pasojë janë shkrumbuar të gjitha orenditë, ndërkohë fatmirësisht nuk nuk ka të lënduar.

Zjarrfikëset kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, por flakët janë përhapur me shpejtësi dhe kanë djegur pjesën më të madhe të orendive.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close