Lajme

Banorët e Lezhës të tmerruar, “misteri” i vajzës me të bardha që ecën rrugëve gjatë natës

Një ngjarje e pazakontë ka shqetësuar banorët e Lezhës. Prej disa ditësh tashmë, banorët ankohen se një vajzë, identiteti i së cilës nuk dihet, del në orët e vona të natës me a rmë në dorë. E reja shëtit me rmën e ftohtë duke e lëvizur sa lart e poshtë, në një prej lagjeve të Lezhës.  Vajza ‘m askohet’ me një xhup të gjatë deri në fund të këmbëve dhe me kapuçin e vënë në kokë. Pasi ecën disa hapa nxjerr a rmën nga xhepi dhe fillon të lëvizë dorën për lart, ndalon një moment dhe më pas ul a rmën e nis të eci sërish. Fatmirësisht në rrugë nuk ndodheshin njerëz të tjerë, ndërsa pamjet janë tejet shqetësuese për banorët e zonës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close