fbpx
Lajme

Banorët e Ndroqit braktisin shtëpitë, do kalojnë natën në rrugë (Foto)

Tërmeti i sotëm (21 shtator) ka frikësuar banorët e fshatit Ndroq në Tiranë, të cilët kanë braktisur shtëpitë. Dëmet që kanë shkaktuar lëkundjet e fuqishme i kanë detyruar që të nxjerrin dyshekët e batanijet jashtë dhe të kalojnë natën në rrugë. LSA siguroi fotografitë për RTV Ora.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button