fbpx
Lajme

Basha i prerë: S’ka amnisti për Damian Gjiknurin, Ymer Lalën dhe Avdylajt

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, deklaron prerë: Nuk ka për të pasur aministi për asnjë që kanë kryer shitblerje të votave.

“Nuk ka për të pasur amnisti as për Damian Gjiknurin as Ymer Lalën dhe as Avdylajt” u shpreh Basha duke i rënë tavolinës me dorë.

“Ju lus të kuptoni realitetin siç është, janë të gjithë ushtarë të Edi Ramës” u shpreh më tej Basha.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button