Lajme

Basha me të bijën uron nënën e tij dhe mësuesit për 7 Marsin

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar 7 Marsin.

Përmes një fotoje së bahsku me vajzën  e tij Viktoria, kreu demokrat ka uruar nënën e tij mësuese në pension dhe nëpërmjet vizatimit të së bijës ka përcjellë urimin për të gjithë mësuesit shqiptarë.

“Nga zemra ju urojmë bashkë me Viktorian të gjithë mësuesve të Shqipërisë (edhe nëna Zikut) Gëzuar 7 Marsin”, shkruan Basha në postimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: