Lajme

Basha publikon pamjet e hapjes së fushatës: Ishte një mbrëmje e mrekullueshme, Shqipëria fiton

Lideri demokrat, Lulzim Basha, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka publikuar një video nga hapja e mbrëmshme e fushatës së Partisë Demokratike.

Basha shprehet se ishte një mbrëmje e mrekullueshme, duke shtuar se “të gjithë bashkë do të sjellim ndryshim, që të fitojë Shqipëria.”

Postimi i plotë:

Ishte një mbrëmje e mrekullueshme!

Me ndihmën tuaj ne do të sjellim ndryshimin për të gjithë shqiptarët dhe do të fitojmë.

Së bashku për ndryshim.

Shqipëria fiton!

*Kliko këtu për të parë videon

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: