Lajme

Batohet furgoni në Malësi të Madhe, 4 të plagosur përfundojnë në spital

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Tamarë-Koplik  mjeti tip Benz, furgon, me drejtues shtetasin M. K. 51 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë furgoni është batuar në një anë në rrugë.

Sipas njoftimit të policisë, janë lënduar lehtë pasagjerët, shtetasit Z.  G.  80 vjec, Gj. P. 64 vjec , Xh.  Rr. 23 vjec, D. V. 32 vjec, të cilët kanë marrë mjekim në Spitalin Rajonal Shkodër dhe më pas janë larguar në banesa.

Malësi e Madhe/ Informacion paraprak, Në aksin rrugor Tamarë-Koplik  mjeti tip Benz, furgon, me drejtues shtetasin M. K. 51 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë furgoni është batuar në një anë në rrugë.

Si pasojë janë lënduar lehtë pasagjerët, shtetasit Z.  G.  80 vjec, Gj. P. 64 vjec , Xh.  Rr. 23 vjec, D. V. 32 vjec, të cilët kanë marrë mjekim në Spitalin Rajonal Shkodër dhe më pas janë larguar në banesa. Grupi hetimor vijon veprimet e mëtejshme për  sqarimin e rrethanave të aksidentit. 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close