Lajme

Batuta e Ramës: Pandi më tha hiqi çorapet e kuqe dhe martohu!

Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer batutat nga njësia 5. Lidhur me deklaratat e Grida Dumës se autori i sulmit të djeshëm në degën e PD në Kavaja është kushëriri i tij, Rama tha: Kurse Grida tha ky është kushëri i Edi Ramës, e pashë njëherë, thashë ç’ne, unë kushëri kam Pandin. Se kur u bëra unë kryetar i PS Pandi nuk donte , po unë u bëra. Mua më donte gjithsesi.

Pandi më tha jam gati për bashkëpunim më tha, ik hiq çorapet e kuqe dhe martohu. Ia plotësova të dyja ça të bëja.Tani për të ardhur te pjesa tjetër , që ka të bëjë me pse-në e madhe të votimit, që ka të bëjë me ata që janë  të pakënaqur. Se po të mos isha s’do këmbëngulja. Njerëzit e kënaqur pushojnë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: