Lajme

‘Benzi, flamuri shqiptar dhe ai amerikan’, Rama poston foton e ditës

Kjo është hera e parë që kryeministri e poston foton e ditës edhe në rrjetin e Instagram, kur më parë e ka postuar vetëm në Twitter dhe Facebook.

Kryeministri Edi Rama në Instagram ka postuar “foton e ditës”.

Në foto është targa e një makine tip Benz në të cilën është shkrirë flamuri shqiptar dhe ai amerikan.

Kjo është hera e parë që kryeministri e poston foton e ditës edhe në rrjetin e Instagram, kur më parë e ka postuar vetëm në Twitter dhe Facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close