Lajme

Benzi me shpejtësi rrufe përplaset me një makinë dhe më pas me pemën në Korçë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Korçës por fatmirësisht pa të lënduar.

Një automjet tip benz i cili lëvizte me shpejtësi të lartë ka përplasur fillimisht një tjetër mjet dhe më pas është përplasur me pemën. Si pasojë ka dëme të shumta materiale, por të lënduar.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close