Lajme

Berat, gjendet e pajetë gruaja në banesë (EMRI)

Një 63-vjeçare është gjetur e pajetë ditën e sotme në Berat. Burime për mediet bëjnë me dije se shtetasja Luljeta Kanani, 63 vjeç është gjetur e pajetë në katin e parë të shtëpisë ku ajo jetonte.   Ajo kishte dy ditë që nuk komunikonte me familjarët, të cilët janë shqetësuar dhe kanë njoftuar menjëherë policinë.

Në vendngjarje kanë forcat e policisë dhe , tëë cilat kanë shqyer derën e jashtme për të hyrë brenda, për shkak se dritaret ishin me hekura. Pas ekzaminimit të trupit të saj të pajetë, mësohet se v dekja ka ndodhur për shkaqe natyrale ndërsa në trupin e gruas nuk janë gjetur shenja d hune.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close