Lajme

Berat/ Mbytet në Osum 7-vjeçari, i ati po kulloste bagëtinë pak metra më larg

Një 7-vjeçar është m bytur mëngjesin e sotëm në l umin Osum. Teksa i ati ka qenë duke kullotur bagëtinë, i mituri u fut në lumë për tu larë. Kjo ishte dhe hera e fundit që u panë së bashku babë e bir pasi 7-vjeçari u mbyt. Forcat e policisë bashkë me banorët bënë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të pajetë të të miturit.

Njoftimi i policisë: Në fshatin Moravë, në l umin Osum, shtetasi N. P., 7 vjeç, është m bytur gjatë kohës që ka qenë duke u larë në këtë l umë. Punonjësit e Policisë, bashkë me banorët e fshatit, pasi kontrolluan në l umë, gjetën dhe nxorën trupin e pajetë. Grupi h etimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: