fbpx
Lajme

Berat-Skrapar, kamioni përmbyset në rrugë

Një kamion është përmbysur në aksin rrugor Berat-Skrapar. Aksidenti ka ndodhur shumë pranë fshatit Fushë Peshtan dhe nga informacionet e deri tanishme nuk dihet nëse ka të lënduar,  policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button