Lajme

Bëri për spital babain pasi e dhunoi, shpallet në kërkim 25-vjeçari në Pogradec

Një 25-vjeçar nga Pogradeci është shpallur në kërkim nga policia, pasi akuzohet se dhunoi babain. Ky i fundit madje përfundoi në spital.

Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet R.L.

“Po këta specialistë referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasin R. L., 25 vjeç, banues në Pogradec, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij, i cili pasi mori mjekim në spital u largua në banesë.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close