Lajme

Berisha e nis fjalën e tij në Shkodër duke mbajtur një minutë heshtje për Ramazan Rragamin

Ish kryeministri, Sali Berisha ka nisur fjalën e tij në Shkodër, duke mbajtur një minutë heshtje për futbollistin legjendar shqiptar, Ramazan Rragami i cili u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 77 vjeçare.

Berisha e kosideroi Rragamin si një legjendë të sportit shqiptar dhe një atdhetar të madh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close