Lajme

Berisha e poston “këngën e re’ të shqiptarëve në Shëngjin

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një video të një qytetari, i cili qëndron në karantinë në një prej hoteleve të Shëngjinit, ashtu siç ka qenë deri më sot dhe rregulli i vendosur nga qeveria për personat që vijnë në Shqipëri. Disa qytetarë kanë nisur ‘të këndojnë’ ‘Rama ik’. Për më tepër shikoni videon:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close