Lajme

Berisha mbush plot stadiumin, Basha mbërrin në seli: Nuk do të lejoj asnjë që të…

Lideri demokrat, Lulzim Basha në 31-vjetorin e themelit të PD-së, ka dhënë një mesazh për mediat, paralelisht kur ka nisur edhe Kuvendi i thirrur nga Berisha. Sipas Bashës, kjo është një ditëlindje e thyer nga ata që sipas tij e përçanë PD-në, duke akuzuar kështu Berishën. “Është një ditëlindje e thyer nga ata që e përçanë PD për interesat e tyre. Por nga kjo ditëlindje PD do të dalë e bashkuar dhe e vendosur për demokratët dhe jo për interesat personale.”, tha ai.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: