Lajme

Berisha: “Si po tenton Rama të blejnë studentët”

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në Facebook, ka akuzuar kreun e qeverisë, Edi Rama dhe kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj se po tentojnë të blejnë studentët. Berisha ndan edhe mesazhin e një studenti, i cili shkruan se po bëhen përpjekje për të përçarë protestën e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close