Lajme

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festojnë përvjetorin e martesës

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë dy nga çiftet më të njohura në showbizin shqiptar. Dyshja janë në një lidhje prej vitesh, por në vitin 2017 vendosën të kurorëzonin me martesë dashurinë e tyre. Dje, dyshja kanë festuar përvjetorin e martesës dhe nuk ka munguar urimi i Besit për partneren.

Janë ndër çiftet më të njohura dhe më të dashura në publikun shqiptar. Bëhet fjalë “Urime përvjetori”, ka shkruar humoristi sipër një fotografie të përbashkët duke bashkangjitur edhe një simbol zemre.
Rikujtojmë se çifti simpatik janë prindër të një vajze, Ajka, teksa mbesin aktivë me projektet të ndryshme në karrierat përkatëse.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: