Lajme

Bie aksidentalisht nga lartësia, humb jetën 52-vjeçari nga Tirana

Një 52-vjeçar nga Tirana ka humbur jetën në një aksident të ndodhur sot në fshatin Letan të Elbasanit. Sipas informacioneve, shtetasi Gj.B, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia ne vendin e quajtur “Gurorja”, duke mos i shpëtuar plagëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close