Lajme

Bie aksidentalisht nga pallati ku po punonte, vdes punëtori në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Shtetasi me iniciale P.P ishte duke punuar kur ka rënë lartësia dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close