Lajme

Bie dëbora e parë, zbardhen zonat malore në Korçë

Zonat malore në qarkun e Korçës janë përfshirë nga reshjet e para të dëborës në orët e para të mëngjesit. Temperaturat kanë rënë në nivelet 3°.

Reshje bore ka pasur në Malin e Gramozit në Kolonjë dhe në Mokër të Pogradecit.Reshjet kanë qenë të lehta dhe nuk kanë shkaktuar probleme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: