fbpx
Lajme

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën punonjësi

Një 35-vjecar me iniciale V.P. ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ai ka qenë duke punuar në ambientet e një karburanti kur ka rënë në kontakt me elektricitetin. Policia njofton se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak. Sot, rreth orës 14:20, në aksin rrugor Lezhë-Mamurras, shtetasi V.P., 35 vjeç, banues në Kurbin, duke punuar në ambjentet e një karburanti ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, ku si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button