Lajme

Bie në kontakt me rrymën, ndërron jetë një 39-vjeçar

Një 39 – vjeçar i cili ishte duke punuar tokën  me traktor ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ças të Velipojës në orët e pasdites dhe viktimë është, Tonin Rrethi.

Sipas të dhënave, gjatë punës një tel i tensionit të lartë, i cili ishte i këputur ka rënë në kontakt me traktorin, duke i marrë jetën Rrethit, babai i dy vajzave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close