Lajme

Bie nga një lartësi prej 3 metrash në fabrikën e miellit, humb jetën punëtori

Një aksident ka ndodhur në Lezhë, ku një punëtor në Lezhë është lënduar në vendin e punës.

Bëhet me dije se punëtori ka mbetur i plagosur rëndë dhe është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë, ku dhe ka humbur jetën rrugës.

Mësohet se viktima 50-vjeçar ka rënë nga një lartësi prej 3 metrash teksa punonte në një fabrikë mielli.

Pritet zbardhja e plotë e ngjarjes nga ana e policisë dhe identifikimi i viktimës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close