Lajme

VIDEO\ Bie zjarr në majën e Stogoit në Dukat-Vlorë

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në majen e Stogoit në Dukat,  Zjarri vazhdon akoma edhe në këto momente pa u ndalur, video është siguruar nga një banor i zonës dhe kërkohet ndërhyrja për fikjen e zjarrit në majen e Stogoit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close