Lajme

Big Brother Vip: Ja si e kaluan natën e parë banorët

Nata e parë e “Big Brother Vip”, ka nisur me shumë alegri dhe banorët janë përfshirë në biseda për t’u njohur më tepër me njëri-tjetrin.Në natën e parë, personazhet VIP janë parë duke shijuar ritmet e muzikës, duke kërcyer së bashku e duke pirë cigare. Një festë që sigurisht nuk do vijojë të jetë e tillë, pasi si në çdo shtëpi edhe aty do të nisin debatet e konfliktet. Emrat e banorëve që nisën rrugëtimin e izolimit brenda shtëpisë së Big Brother janë:

Ilir Shaqiri, Sheila, Donald Veshaj, Semi Jaupaj, Fifi, Arjola Demiri, Sabiani, Kledi, Granit Cana, Beniada, Paloma, Ardit Cuni, Monika Lubonja, Elahaid Cufi, të cilët do të ndajnë me shikuesit çdo ditë e më shumë nga përditshmëria dhe stili i tyre i jetesës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close