Lajme

Biznes në klubet e natës,ndalohet shitësi shqiptar i lëndëve narkotike në Itali

Një 26 vjeçar shqiptar përfundoi në prangat e karabinierëve në Riccione në kuadër të operacioneve antidrogë.

I riu me iniciale M.S, po shiste lëndë narkotike pranë një klubi nate në zonë.

Gjatë kontrollit, atij ju gjetën 4.80 gram kokainë dhe 1.725 euro para të gatshme, para të konsideruara si të përfituara nga shitja e lëndëve narkotike.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close