Lajme

Bizneset e Vlorës takim me prefektin e qarkut, kërkojnë zgjatjen e fashës orare

Agjencitë dhe operatorët turistik i janë kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama që i akuzoi si kriminelë e tutorë të policisë, që u lejon muzikën pas orarit të lejuar.

Operatorët janë takuar mëngjesin e sotëm me prefektin e qarkut të Vlorës ku kanë kërkuar Zgjatjen e fashës orare të muzikës nga ora 22 deri në 24.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close