fbpx
LajmeTurizëm

Blendi Fevziu dhe Ministri Klosi notojnë në zonën e peshkaqenëve

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi poston foton e mëposhtëme me shënimin: E jashtëzakonshme! Burimet pranë stafit të notarëve tregojnë se ajo zonë ka edhe peshkaqenë, por sot nuk kaloi asnjë afër zonës ku Fevzo dhe Klosi u zhytën në thellësi.

Blendi Fezviu njihet si notar profesionist, sikurse dhe një turist që ka vizituar pothuaj çdo shtet të botës. I ka mbetur vetëm planeti Mars, por siç parashikohet në vitin 2030 do jenë fluturimet e para për në planetin e kuq, ku me siguri Fevzo do jap emisionin “Opinion” nga Marsi.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close