Lajme

Blendi Gonxhe emërohet drejtori i ri i Patentave

Ish-nënkryetari i Bashkisë  Tiranë  në  kohën e Edi Ramës, Blendi Gonxhe, është  emëruar në  postin e drejtorit të  Përgjithshëm të  Transportit Rrugor apo siç njihet ndryshe Drejtoria e Patentave.

Gonxhe pason në  këtë  detyrë  Arben Isarajn, i cili dha dorëheqjen pas arrestimit të  vëllait të tij për drogë  dhe armëmbajtje pa leje. Me ardhjen e Erion Veliajt në  Bashkinë  Tiranë , Blendi Gonxhe mbante detyrën e drejtorit të  Parqeve dhe Rekreacionit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close