Lajme

Blindohet Vlora/ Polica superaksion, arrestohen disa persona, detajet e para

Mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës policia ka ngritur disa pika postblloku në zona të ndryshme të qytetit për të kontrolluar hyrjet dhe daljet.

Në objektiv kanë qenë personat e shpallur në kërkim, ata që lëvizin me armë, por edhe të tjerë që mund të thyejnë masat e arrestit të gjykatave.

Nga informacionet e para raportohet se janë ndalur disa persona për vepra të ndryshme penale. Pak ditë më parë në Vlorë u ekzekutua në mes të ditës Bledar Birçaj, ndërsa ngjarja ende nuk është zbardhur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: