Lajme

Bllokohen dy punishte qumështi në Dibër, procedohen dy persona

Dy persona janë proceduar penalisht në Dibër, pas bllokimit të dy punishte qumështi. Ata janë Maliq Pana dhe Musa Kurti.

Procedimi i dy personave ka ardhur për shkak senë këto dy punishte qumështi prodhoheshin produkte ushqimore në kushte të papërshtatshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close