Lajme

Bllokohet fëmija 4-vjeç në banesë, fqinjët alarmojnë policinë dhe zjarrfikësen

Një fëmijë 4 vjeçar raportohet të jetë bllokuar në banesën e tij ndërkohë që fqinjët kanë alarmuar policinë dhe zjarrfikësen e Gjirokastrës për të bërë të mundur nxjerrjen e tij.

Ngjarja po ndodh në këto momente në lagjen “Granica” në Gjirokastër ndërsa fëmija ndodhet i izoluar në katin e dytë të një pallati.

Burime bëjnë me dije se fqinjët kanë lajmëruar zjarrfikësit të cilët po shkojnë në vendngjarje për të ndërhyrë nga ballkoni apo dritaret.

Nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes ndërsa në vijim do të të përcjellim informacione më të detajuara.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close