Lajme

Bllokohet rruga Patos-Ballsh nga derdhja e solarit

Rruga Patos – Ballsh është bllokuar nga derdhje të shumta të solarit në asfalt mbrëmjen e djeshme nga një autobot. Si rrjedhim, dhjetra autobotë dhe mjete janë ë pritje për të kaluarën rrugën, e cila është tejet e rrezikshme.

Nga ora 23:30 e së mërkurës, rruga është e bllokuar tek Qafa e Lalarit.

Për pastrimin e solarit janë duke punuar zjarrfikësit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close