Lajme

“BMW-ja” bie në greminë, plagosen dy të rinjtë, njëri prej tyre në gjendje kritike për jetën. DETAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Gostim-Gramsh, në fshatin Gjyrale. Mesohet se një makinë tip “BMW” ka përfunduar në greminë dhe për pasojë janë plagosur dy të rinj.

Mësohet se të rinjtë janë transportuar në spitalin kirurgjikal të Elbasanit, ndërsa një prej tyre, i cili ndodhet në gjendje më të rëndë do të transportohet në spitalin e Traumës në Tiranë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.
/panorama

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: