fbpx
Lajme

Bo.m.bë poshtë makinës/ Flet serish administratori i Vllaznisë, Suad Lici: Nuk e kam prej biznesit por…

Ngjarja e ditës së sotme në Shkodër, teksa administratorit të klubit Vllaznia, Suad Lici, i ishte vënë eks.ploziv poshtë makinës tro.nditit opinionin në  vend.

Në një prononcim për ‘Super Sport’ Lici është shprehur se nuk ka probleme por e pranon se merret prej vitesh me një biznes të pijeve freskuese.

“Kam vetëm një informacion dhe është se ka qenë C4 dhe nuk jam i interesuar më tepër pasi dhe organet kompetente do të merren me këto gjëra. Ishte një ditë e qetë, e zakonshme dhe pashë diçka të dyshimtë në makinë, më pas lajmërova policinë. Faleminderit Zotit, nuk ishte goditje për Licin, por ishte goditje për sportin në përgjithësi. I them atyre që kanë marrë pjesë në këtë gjë larg duart nga sporti.  Unë nuk jam në gjendje të shprehem nga vijnë këto presione, ne kemi zbatuar anën profesionale dhe kam qenë transparent me të gjithë. Çdo gjë që është bërë, është bërë me dokumenta dhe transparencë. Çdo njeri që mendon se mund të kontribuoj të Vllaznia mund të largohet dhe të rikthehet”, tha ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button