Lajme

Borë në Llogara, ARRSH informon për situatën në rrugë

Reshjet e dëborës kanë sjellë probleme me qarkullimin e automjeteve në juglindje të vendit, në veri dhe në Qafën e Llogarasë.

Autoritetit Rrugor Shqiptar në një njoftim në rrjetin social “Facebook” i bën thirrje  shoferëve që të tregohen të kujdesshëm, të reduktojnë shpejtësinë dhe të zbatojnë sinjalistikën. Gjithashtu ARRSH njofton se kontraktorët janë në janë në terren për të bërë pastrimin e akseve nga bora.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: