Lajme

Braçe paralajmëroi lënien e mandatit, Rama: Ai është gjithmonë i pranishëm tek unë! S’ka nevojë për ndërhyrje mes nesh

Në konferencën për mediat, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të mos komentojë paralajmërimin e Erion Braçes për lënien e mandatit të deputetit.

“Ai vërtet nuk është i pranishëm këtu, por është gjithmonë i pranishëm tek unë.

Nuk ka nevojë për ndërhyrje mes meje dhe Erion Braçes”, tha Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close