Lajme

Braimllari publikon foton: Korça vuan sot arrogancën e bashkisë dhe të qeverisë

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari, përmes një postimi në “Facebook” ka publikuar një foto nga Korça, ku kazanët e plehrave janë tejmbushur nga mbeturinat. Braimllari shprehet se, koshat janë të mbushur plot me mbeturina, ndërsa Bashkia bën sehir e zhytur në klientelizëm dhe nepotizëm.

Postimi i Sekretarit të Përgjithshëm të LSI-së Endrit Braimllari: Çfarë mendimi ka Kryeministri për Korçën? Ku qyteti me i dashur i Shqipërisë vuan sot arrogancën e Qeverisë dhe Bashkisë. Koshat të mbushur plot me mbeturina, ndërsa Bashkia bën sehir e zhytur në klientelizëm dhe nepotizëm.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close