Lajme

Brenda 20 sekondave ekzekuton vëllanë dhe kunatën, publikohet video

Janë publikuar pamjet e vrasjes së dy personave pasditen e së martës në Tiranë.

Arsen Muskurti vrau vëllanë e tij dhe kunatën brenda një agjencie imobiliare. Viktimat janë Dritan dhe Nora Muskurti, të cilët janë prindër të tre fëmijëve.

Në videon autori duket teksa futet në agjencinë imobiliare, ndërsa brenda 20 sekondave, ai lë të vdekur vëllanë e tij dhe kunatën. Ndërkohë, pas krimit të dyfishtë, ai largohet i qetë nga vendngjarja, ndërsa u arrestua rreth dy orë më parë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close