Lajme

Brescia, gjendet pa jetë 35-vjeçari në liqenin Garda, kërkime për një person tjetër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Breshia. Mësohet se një 35 vjeçar është gjetur i pa jetë, ndërsa vijojnë kërkimet për një person tjetër. Policia d yshon se ngjarja ka ndodhur si  pasojë e p ërplasjes së një varke në Liqenin Garda në Brescia.

Bëhet me dije se trupi është gjetur mes Saló dhe San Felice del Benaco, në anën Brescias. Policia ka vijuar kërkimet për v iktimën e dytë, që dyshohet së është femër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close