Lajme

Breshëri kallashnīkovi hotelit në Pogradec, ky është 34-vjeçari i arrestuar nga policia

Mariglen Topuzi dyshohet se është një nga autorët e ngjarjes së djeshme në hotel “V*loreka” në Pogradec. 34-vjeçari është nga fshati Buçimas, i dënuar më parë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr”.

Ndërkohë, për ngjarjen e djeshme policia ka shpallur në kërkim edhe tre persona të tjerë, I. B., 52 vjeç, M. B., 34 vjeç, dhe B. S., 28 vjeç. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të djeshëm ku u qëllua me kallashnikov në drejtim të hotel “V*loreka” në Pogradec, biznes ky në pronësi të Jetmir Muçollarit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close