BotaLajme

Britani, Një 5-vjeçar gjendet i pajetë në lumin pranë shtëpisë (Foto)

Një tragjedi ka ndodhur në Britaninë e madhe këtë fundjavë. Mësohet se është gjetur i vd ekur pranë lumit të shtëpisë një 5-vjeçar. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Bridgend, ku Logan Williamson lunate.

Mediat shkruajnë se dyshimet e para tregojnë për një vrasje të të miturit, ndërsa në pranga kanë rënë 2 të rritur dhe një djalë 13 vjeç.  “Ai ishte një djalë i bukur e i sjellshëm. Ishte i dashur dhe nuk i bënte keq askujt.

E donim shumë”, u shpreh një banore. Ndërsa mësohet se kjo ngjarje ka tronditur banorët. Prindërit e viktimës nuk ka reaguar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: