Lajme

British Airways dhe Ryanair marrin masa për koronavirusin, pezullojnë fluturimet drejt Shqipërisë

Disa kompani fluturime në Britaninë e Madhe si British Airways apo Ryanair kanë pezulluar fluturimet drejt disa vendeve europiane mes tyre dhe Shqipëria.

Mediat ndërkombëtare njoftojnë se janë pezulluar fluturimet nga Gatwick drejt Shqipërisë, Francës, Italisë kurse nga Londra janë pezulluar fluturimet drejt Italisë dhe Gjermanisë.

Zëdhënësi i British Airways ka sqaruar se veç këtyre fluturimeve do të shihet dhe periudha 16- 28 mars si dhe udhëtarët që kanë prerë biletat do të kenë mundësi për të tjera opsione.BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close