Lajme

Bujar Leskaj takim me strukturat e degës së PD Sarandë dhe kandidatët për deputetë, Ina Zhupa dhe Jolio Dine

Bujar Leskaj takim me strukturat e degës së PD Sarandë dhe kandidatët për deputetë, Ina Zhupa dhe Jolio Dine. Theksova se për 18 ditë Partia Demokratike do të ndryshojë mënyrën e qeverisjes, të kontratës me shqiptarët, kontratë e cila ndërtohet mbi bazën e angazhimeve dhe jo të premtimeve, ngrihet mbi transparencën, llogaridhënien, përgjegjshmërinë dhe integritetin.

Bashkëbisedim me strukturat për maksimalizimin e përpjekjeve që me votën tonë të lirë në 25 prill të rrëzojmë sektin Rama. Të gjithë demokratët, qytetarët e përgjegjshëm që kërkojnë ndryshimin duhet që në 25 prill të votojnë numrin 9, Partinë Demokratike, të votojnë ardhmërinë.

Vota për PD garanton ekonomi, punësim, arsim më të mirë, shtet të së drejtës, anëtarësim atje ku Shqipëria e ka vendin- në BE! Kandidatët Ina Zhupa dhe Jolio Dine folën për fushatën qytetare që po zhvillon PD derë më derë, angazhimin e strukturave dhe besimin për fitoren.

Pas 18 ditësh votojmë për një Shqipëri me mundësi e meritokraci. Pas 18 ditësh Saranda nuk do të votojë dështimin, por PD dhe NDRYSHIMIN!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: