Lajme

Bukuroshja Italiane Habitet Me Makinat Luksoze Që Pa Në Rrugët E Shqipërisë: Çfarë Pune Bëni? Më Mësoni Dhe Mua

Ditet e fundit po qarkullon ne rrjetet sociale nje video ku nje vajze italiane tregon eskperiencen e saj ne Shqiperi.

“Kur isha ne Shqiperi, pash qe shumica e Shqiptareve preferonin Mercedes dhe Audi, dhe jo makina dosido, por makina me vlere 100 mije euro. Mendoja se makina ime Audi a4 i vitit 2010 ishte e bukur, por u gabova. Kam nje apel per gjithe Shqiptaret qe kane makina te bukura, ose me adoptoni, ose me mesoni zanatin tuaj”.

Ky ishte apeli i vajzes italiane, per me teper ndiqni videon.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: