Lajme

Bulqizë, ‘Benz’-i del nga rruga dhe përmbyset, arratiset shoferi

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Automjeti tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në vendin e quajtur ‘Gurët e Skënderbeut’.

Ndërkohë në vendngjarje kanë shkuar Policia e ambulance, por nuk e kanë gjetur askund shoferin i cili ishte arratisur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: