fbpx
Lajme

Bulqizë-Sherr në lokal në orët e para të mëngjesit, i riu plagos me armë 41-vjeçarin

Një 41-vjeçar është plagosur me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në një lokal në qytetin e Bulqizës.

Plagosja ka ndodhur rreth orës 02:40, ku 41-vjeçari me inicialet V. A. është qëlluar me armë zjarri nga një 31-vjeçar, për motive ende të paqarta.

31-vjeçari I. D., person me precedent kriminal është shpallur në kërkim nga policia gjithashtu edhe shoku i tij, D. S., 24 vjeç. Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po kreh zonën për kapjen e autorëve

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button